MUDr. Andrea Beková

Kdo jsme

MUDr. Andrea Beková

Vystudovala jsem lékařství na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, promovala v roce 2003. Po promoci jsem nastoupila na dětské oddělení Nemocnice Sokolov, kde působím dodnes. Pracuji na všech částech dětského oddělení (novorozenecké, kojenecké, větší děti, JIP, podílím se na ústavní pohotovostní službě i na lékařské službě první pomoci). V roce 2008 jsem získala odbornou způsobilost v oboru praktické lékařství a dorost. Dlouhodobě jsem zastupovala kolegy praktické lékaře pro děti a dorost v několika ordinacích v regionu. V roce 2006 jsem se vdala, manžel Petr pracuje v marketingu, máme dva synky – Juraje (2007) a Ondřeje (2009) a kocourka Honzíka. Ve volném čase ráda čtu, sportuji, nejraději běhám a hraji volejbal. Jako rodina rádi jezdíme na kole.

Eva Runtová, DiS.

Vystudovala jsem obor Všeobecná sestra v Karlových Varech a poté obor Diplomovaná porodní asistentka v Praze.
Získala jsem akreditaci registrované porodní asistentky pro práci bez odborného dohledu.


Pracovala jsem jako porodní asistentka na Porodním sále v Karlových Varech, v IVF centru v Praze a po mateřské dovolené na Porodním sále v Sokolově, kde sloužím pár služeb měsíčně ještě nyní.
V rámci svého vzdělávání absolvuju pravidelné doškolovací kurzy.


Mám dva syny Vojtu (2006) a Adama (2008). Po narození mladšího syna Adama jsem začala vést Babycentrum na Březové, kde jsem se kromě jiných aktivit věnovala i cvičení s kojenci. Toto cvičení jsem donedávna vedla i v nemocnici Sokolov. Baví a naplňuje mě trávit čas s dětmi. Ve volném čase se věnuju sportu, ráda čtu a cestuju.