MUDr. Andrea Beková

Novinky

Stážisté v ordinaci

Vážení rodiče,
všichni víme, že v regionu skončilo  a končí několik dětských lékařů bez náhrady a mnoho dětí zůstává bez lékaře. Naše ordinace již nemůže přijímat nové pacienty, bylo by to na úkor kvality poskytované péče. Ale situaci chceme pomoci řešit. Získali jsme akreditaci ke vzdělávání lékařů v pediatrii a v naší ordinaci vzděláváme mladé lékaře a tak se v ordidnaci budete setrkávat s mladými lékaři na stáži.
​​​​​​​Od května do června bude navíc s námi v ordinaci i
MUDr. Kamila Wagnerová.


Děkuji,
MUDr. Andrea Beková
 

Pacienti hledající lékaře - plná kapacita

Vážení rodiče,
všichni víme, že v regionu končí několik dětských lékařů bez náhrady a mnoho dětí zůstává bez lékaře. Naše ordinace již nemůže přijímat nové pacienty, bylo by to na úkor kvality poskytované péče. Ale situaci chceme pomoci řešit. Získali jsme akreditaci ke vzdělávání lékařů v pediatrii a v naší ordinaci budeme vzdělávat mladé lékaře. 
Prosím proto to trpělivost a shovívavost.
 
Děkuji,
MUDr. Andrea Beková

Akreditované pracoviště pro vzdělávání budoucích dětských lékařů

Vážení rodiče, naše ordinace je akreditované pracoviště pro vzdělávání budoucích dětských lékařů, a tak se v ordidnaci budete setrkávat s mladými lékaři na stáži. 


 

OBJEDNÁVÁNÍ

Vážení rodiče,
v naší ordinaci se snažíme co nejvíce zkrátit dobu čekání na vyšetření. Objednáváme proto nemocné, prevence, očkování a i vydávání různých potvrzení a posudků  na určitý čas. Neobjednaní pacienti jsou pak vyšetřeni v mezidobí, kdy je volno.
Proto doporučujeme se k vyšetření objednat – např. ráno zavolat, že máte nemocné dítě – dostanete od nás čas vyšetření, kdy máte přijít. Naší snahou je šetřit váš čas.

Objednávat se můžete:
tel.: +420 734 324 251
sestra@ordinacemodreslune.cz

MUDr. Beková

Načíst starší novinky